Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki II Sanok
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 17
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Tarapacki Piotr

Osoba odpowiedzialna:
Nowak Marian
509 336 257
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4458 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 25 15 75:45
4465 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 20 19 60:57
4461 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 8 27 24:81
4466 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 4 29 12:87
4460 Marian Nowak Polska 26.01.1952 0 3 0:9
4453 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 0 0 0:0
4472 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 0 0 0:0
4455 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
4471 Jakub Piróg Polska 02.10.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 17:00
303
1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
318
3
KTS Wola Komborska SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
324
4
SKT I LO Wiki II Sanok KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
325
5
SKT I LO Wiki II Sanok SKT I LO Wiki I Sanok 7:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
332
6
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
341
7
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Iskra Iskrzynia 7:10 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
348
8
LKS Parnas Stara Wieś SKT I LO Wiki II Sanok 10:7 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
351
9
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2021-12-29
g. 17:30
358
10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 10:5 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
364
11
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły