Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia II
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
www.arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
hala MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. Konopnickiej 2
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
jansum@op.pl
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
sala gimnast. Szkoły Podst. w Łętowni, Łętownia 286
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 10 19 99:27
2. MLKS Nurt Przemyśl 11 19 107:52
3. PUKS Arka Łętownia II 11 15 91:69
4. UKS Kępa II Dębica 11 13 88:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 12 84:68
6. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 9 75:83
7. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10 8 76:87
8. PKS KOLPING Jarosław 10 8 59:77
9. LKS Strażak Sośnica 10 7 66:85
10. STS JORDAN w Woli Małej 10 6 69:78
11. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9 6 49:77
12. KS Szówsko 11 2 27:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2837 Michał Klocek Polska 02.11.2001 27 3 81:9
2840 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 22 11 66:33
2836 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 16 19 48:57
2832 Łukasz Sieńko Polska 21.01.2007 13 21 39:63
2839 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 2 1 6:3
2831 Przemysław Przybysz Polska 18.05.2012 0 0 0:0
11812 Mateusz Różycki Polska 09.06.2007 0 0 0:0
2833 Bartosz Stańko Polska 19.05.2010 0 0 0:0
2827 Kamila Bochenek Polska 29.01.2007 0 3 0:9
2834 Magdalena Szuba Polska 16.02.2007 0 0 0:0
2829 Julia Jędrek Polska 27.06.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
202
1
PUKS Arka Łętownia II LKS Brzostowianka II Brzostek 10:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
207
2
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn PUKS Arka Łętownia II 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
218
3
PUKS Arka Łętownia II PKS KOLPING Jarosław 10:3 Szczegóły
2021-10-29
g. 18:00
223
4
UKS Kępa II Dębica PUKS Arka Łętownia II 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
230
5
PUKS Arka Łętownia II GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2021-12-04
g. 11:00
235
6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia II 6:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
240
7
PUKS Arka Łętownia II UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
245
8
MLKS Nurt Przemyśl PUKS Arka Łętownia II 10:6 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
254
9
PUKS Arka Łętownia II STS JORDAN w Woli Małej 5:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
259
10
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka Łętownia II 4:10 Szczegóły
2021-12-29
g. 18:00
266
11
KS Szówsko PUKS Arka Łętownia II 1:10 Szczegóły