Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa Dębica
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Dąbrowski
516 186 309
elpopo22@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Kąkolówka 16 31 159:80
2. ATS Bingo Ropczyce 16 24 145:88
3. PUKS Arka Łętownia 16 21 139:116
4. TG Sokół Dynów 16 18 130:122
5. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 13 110:127
6. LKS Kańczuga 16 12 108:142

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 20 142:124
2. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 17 132:121
3. LKS Turze Pole 16 17 127:126
4. UKS Kępa Dębica 16 10 112:140
5. LKS Brzostowianka Brzostek 16 8 108:148
6. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 1 81:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5528 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 35 20 105:60
5529 Marcin Kleszcz Polska 08.08.1986 30 27 90:81
5533 Maksymilian Miłoś Polska 17.07.1999 28 24 84:72
5526 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 7 43 21:129
5532 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 0 0 0:0
6385 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 0 0 0:0
5539 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 0 3 0:9
5535 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 0 0 0:0
5527 Marcin Dziedzic Polska 28.08.1995 0 3 0:9
5530 Damian Kołek Polska 18.10.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
103
1
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
158
10
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 7:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
164
11
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 9:9 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
UKS Kępa Dębica UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 8:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

14
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 8:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 10:6 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
110
2
UKS Kępa Dębica KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
118
3
LKS Kańczuga UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
124
4
UKS Kępa Dębica LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2021-11-07
g. 12:00
125
5
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
132
6
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Kępa Dębica 10:6 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
141
7
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:1 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
148
8
TG Sokół Dynów UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2022-01-12
g. 19:00
151
9
UKS Kępa Dębica ATS Bingo Ropczyce 2:10 Szczegóły