LKS Strażak IV Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
5316 | Mateusz Englot | Polska | 21.12.2008 | 23 | 20 | 69:60 |
5317 | Mikołaj Głód | Polska | 02.08.2010 | 4 | 32 | 12:96 |
5299 | Piotr Guzek | Polska | 08.08.1984 | 4 | 10 | 12:30 |
5297 | Jan Englot | Polska | 30.09.1974 | 3 | 5 | 9:15 |
5315 | Joanna Boczar | Polska | 27.12.2006 | 1 | 31 | 3:93 |
5313 | Dominik Skrzęta | Polska | 20.10.2009 | 0 | 35 | 0:105 |
5312 | Aleksander Guzek | Polska | 09.09.2010 | 0 | 0 | 0:0 |
5318 | Nikodem Głód | Polska | 13.10.2008 | 0 | 1 | 0:3 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-10 g. 16:00 |
9 |
LKS Strażak III Bratkówka | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:0 | Szczegóły |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 5:10 | Szczegóły |
2020-10-23 g. 19:00 |
2 |
PKS Bartek Dębowiec | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
3 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:7 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
LKS Strażak IV Bratkówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 2:10 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
LKS Strażak IV Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 2:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS Cebulka Warzyce | 2:10 | Szczegóły |
2021-01-17 g. 11:00 |
7 |
LKS Strażak IV Bratkówka | GMKS Strzelec II Frysztak | 0:10 | Szczegóły |
2021-02-13 g. 11:00 |
10 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
11 |
LKS Strażak IV Bratkówka | LKS Strażak III Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
LKS Strażak IV Bratkówka | PKS Bartek Dębowiec | 5:10 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
13 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
GMKS Strzelec II Frysztak | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:0 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
15 |
LKS Strażak IV Bratkówka | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 4:10 | Szczegóły |
2021-03-28 g. 11:00 |
16 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:3 | Szczegóły |
2021-05-21 g. 17:00 |
17 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:1 | Szczegóły |