LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Nowak
733 853 189
Kamil Nowak
733 853 189
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
5302 | Kamil Nowak | Polska | 31.03.2000 | 36 | 2 | 108:6 |
5319 | Paweł Nowak | Polska | 29.10.2004 | 29 | 5 | 87:15 |
5301 | Paweł Kondej | Polska | 06.12.2001 | 23 | 12 | 69:36 |
5300 | Artur Kielar | Polska | 01.05.1966 | 14 | 2 | 42:6 |
5310 | Konrad Zaremba | Polska | 01.05.1994 | 10 | 6 | 30:18 |
5298 | Michele Englot | Polska | 26.07.2002 | 5 | 0 | 15:0 |
5321 | Bartłomiej Wieszczek | Polska | 23.07.2003 | 3 | 8 | 9:24 |
5305 | Wiesław Rysz | Polska | 26.09.1964 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-10 g. 16:00 |
9 |
LKS Strażak III Bratkówka | LKS Strażak IV Bratkówka | 10:0 | Szczegóły |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
UKS TKKF MOSiR II Dukla | LKS Strażak III Bratkówka | 2:10 | Szczegóły |
2020-10-18 g. 11:00 |
2 |
LKS Strażak III Bratkówka | LUKS Strażak III Niżna Łąka | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
3 |
LKS Strażak III Bratkówka | PKS Bartek Dębowiec | 10:1 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | LKS Strażak III Bratkówka | 0:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Cebulka Warzyce | 10:5 | Szczegóły |
2020-12-13 g. 11:00 |
7 |
UKS Olimp III Łęki Dukielskie | LKS Strażak III Bratkówka | 1:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
GMKS Strzelec II Frysztak | LKS Strażak III Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
11 |
LKS Strażak IV Bratkówka | LKS Strażak III Bratkówka | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
12 |
LUKS Strażak III Niżna Łąka | LKS Strażak III Bratkówka | 0:10 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
13 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS TKKF MOSiR II Dukla | 10:1 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
14 |
LKS Strażak III Bratkówka | UKS Olimp III Łęki Dukielskie | 10:3 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
15 |
PKS Bartek Dębowiec | LKS Strażak III Bratkówka | 4:10 | Szczegóły |
2021-04-24 g. 11:00 |
18 |
UKS Cebulka Warzyce | LKS Strażak III Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2021-05-01 g. 11:00 |
16 |
LKS Strażak III Bratkówka | GMKS Strzelec II Frysztak | 10:1 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
17 |
LKS Strażak III Bratkówka | KSTS MOSiR Karpaty III Krosno | 5:10 | Szczegóły |