LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Remiza strażacka w Domaradzu
Remiza strażacka w Domaradzu
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
Krzysztof Duplaga
508 153 300
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Gierlach
502 666 127
krzysztof.gierlach@muzeum.krosno.pl
Krzysztof Gierlach
502 666 127
krzysztof.gierlach@muzeum.krosno.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Golcowej
Zespół Szkół w Golcowej
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
3270 | Miłosz Gierlach | Polska | 19.08.2006 | 12 | 25 | 36:75 |
3266 | Kacper Bober | Polska | 20.12.2009 | 6 | 28 | 18:84 |
3269 | Igor Gierlach | Polska | 02.05.2009 | 5 | 29 | 15:87 |
3254 | Marta Anioł | Polska | 18.02.1993 | 4 | 24 | 12:72 |
3256 | Andrzej Bober | Polska | 06.09.1982 | 1 | 1 | 3:3 |
3267 | Jakub Duplaga | Polska | 03.04.2009 | 1 | 7 | 3:21 |
10333 | Fabian Wojtaszek | Polska | 06.05.2009 | 0 | 0 | 0:0 |
3257 | Dariusz Dudek | Polska | 30.05.1969 | 0 | 0 | 0:0 |
3255 | Robert Adam | Polska | 23.07.1978 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-18 g. 11:00 |
1 |
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
2 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KS Nagórzany | 0:10 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
3 |
UKS Iskra II Iskrzynia | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:4 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
4 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KTS Wola Komborska | 0:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
5 |
KTS II Brzozów | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:3 | Szczegóły |
2020-12-13 g. 11:00 |
6 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KTS GOSiR III Krościenko Wyżne | 9:9 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
7 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | STK I LO Wiki III Sanok | 0:10 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
8 |
KS Nagórzany | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:0 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
9 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | UKS Iskra II Iskrzynia | 5:10 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
10 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne | 1:10 | Szczegóły |
2021-04-20 g. 18:00 |
11 |
KTS Wola Komborska | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:0 | Szczegóły |
2021-04-28 g. 18:00 |
14 |
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:5 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
13 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KTS II Brzozów | 3:10 | Szczegóły |
2021-05-29 g. 11:00 |
12 |
STK I LO Wiki III Sanok | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:3 | Szczegóły |