LKS II Turze Pole
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Konrad Federczak
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Wojciech Wojtoń
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Federczak
727 650 498
Konrad Federczak
727 650 498
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
1807 | Łukasz Stankiewicz | Polska | 18.06.1982 | 35 | 23 | 105:69 |
1800 | Wojciech Sobolak | Polska | 07.09.1975 | 29 | 16 | 87:48 |
1812 | Wojciech Wojtoń | Polska | 27.08.1975 | 22 | 37 | 66:111 |
1809 | Albert Władyka | Polska | 31.08.1992 | 11 | 12 | 33:36 |
1801 | Rafał Bogaczewicz | Polska | 02.12.1979 | 7 | 20 | 21:60 |
1810 | Jan Władyka | Polska | 27.09.1966 | 5 | 7 | 15:21 |
1811 | Marcin Władyka | Polska | 03.04.1996 | 1 | 5 | 3:15 |
1806 | Łukasz Sieńczak | Polska | 26.05.1986 | 0 | 0 | 0:0 |
1802 | Daniel Federczak | Polska | 24.11.1977 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-10 g. 16:00 |
1 |
LKS II Turze Pole | LUKS Burza Rogi | 6:10 | Szczegóły |
2020-10-21 g. 17:30 |
2 |
LKS Strażak II Bratkówka | LKS II Turze Pole | 10:1 | Szczegóły |
2020-11-11 g. 17:00 |
3 |
LKS II Turze Pole | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 4:10 | Szczegóły |
2020-11-28 g. 16:00 |
5 |
LKS II Turze Pole | LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz | 2:10 | Szczegóły |
2020-12-05 g. 15:00 |
6 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LKS II Turze Pole | 10:6 | Szczegóły |
2020-12-07 g. 17:30 |
4 |
UKS Iskra Iskrzynia | LKS II Turze Pole | 10:2 | Szczegóły |
2020-12-12 g. 16:00 |
7 |
LKS II Turze Pole | UKS Olimp II Łęki Dukielskie | 10:4 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
8 |
LKS Błyskawica Leśniówka | LKS II Turze Pole | 7:10 | Szczegóły |
2021-01-23 g. 16:00 |
10 |
LKS II Turze Pole | SKT I LO Wiki II Sanok | 9:9 | Szczegóły |
2021-01-30 g. 16:30 |
11 |
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz | LKS II Turze Pole | 10:8 | Szczegóły |
2021-02-06 g. 16:00 |
12 |
LKS II Turze Pole | KTS Brzozów | 10:8 | Szczegóły |
2021-02-17 g. 19:00 |
13 |
LKS Parnas Stara Wieś | LKS II Turze Pole | 9:9 | Szczegóły |
2021-02-23 g. 18:30 |
9 |
LKS II Turze Pole | UKS Spin Jasło | 10:2 | Szczegóły |
2021-03-20 g. 11:00 |
16 |
UKS Spin Jasło | LKS II Turze Pole | 1:10 | Szczegóły |
2021-04-29 g. 18:00 |
19 |
KTS Brzozów | LKS II Turze Pole | 10:2 | Szczegóły |
2021-05-01 g. 16:00 |
17 |
LKS II Turze Pole | LKS Błyskawica Leśniówka | 10:0 | Szczegóły |
2021-05-05 g. 17:00 |
18 |
UKS Olimp II Łęki Dukielskie | LKS II Turze Pole | 9:9 | Szczegóły |
2021-05-08 g. 16:00 |
20 |
LKS II Turze Pole | LKS Parnas Stara Wieś | 10:8 | Szczegóły |
2021-05-19 g. 17:00 |
14 |
LKS II Turze Pole | LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz | 10:1 | Szczegóły |