Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul.O. Hieronima Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Guzik Wiesława
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Guzik Wiesława
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9408 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 25 24 75:72
9414 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 19 28 57:84
9402 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 12 28 36:84
9403 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 12 32 36:96
9410 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 2 10 6:30
9413 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
506
1
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 1:10 Szczegóły
2022-01-28
g. 17:00
559
10
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:5 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
565
11
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 10:8 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2022-04-02
g. 15:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2022-04-23
g. 16:00

16
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
511
2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
514
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
519
4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
528
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
533
6
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
541
7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
547
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 6:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
553
9
KS Golden Masters II Korczyna LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły