Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek Dębowiec
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Dębowcu 500
Prezes Klubu:
Mikołajczyk Stanisław
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mikołajczyk Stanisław
694 538 804
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10357 Krzysztof Hendzel Polska 24.05.1986 44 12 131:36
10359 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 37 18 110:54
10361 Piotr Podolski Polska 27.09.1972 16 33 48:97
10360 Andrzej Pietruszka Polska 29.12.1982 6 31 18:91
10358 Kamila Juszczyk-Dziadosz Polska 12.07.1995 5 11 15:33
11888 Sebastian Kapanowski Polska 20.03.2007 0 0 0:0
11693 Jakub Podolski Polska 15.11.2010 0 7 0:21
10356 Paweł Stachacz Polska 22.06.2008 0 4 0:12
10355 Kacper Mlicki Polska 21.09.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-15
g. 17:00
504
1
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
557
10
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
564
11
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2022-03-05
g. 16:00

12
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
PKS Bartek Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
509
2
PKS Bartek Dębowiec UKS Spin Jasło 6:10 Szczegóły
2021-12-20
g. 18:00
517
3
KS Golden Masters II Korczyna PKS Bartek Dębowiec 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
523
4
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
526
5
PKS Bartek Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 6:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
531
6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
542
7
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
547
8
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 6:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
552
9
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły