Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Englot Jan
886 570 391
Osoba odpowiedzialna:
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4903 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 34 18 102:54
4916 Michele Englot Polska 26.07.2002 20 25 60:75
4915 Jan Englot Polska 30.09.1974 14 16 42:48
4913 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 8 2 24:6
4904 Mikołaj Głód Polska 02.08.2010 6 33 18:99
4922 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 3 0 9:0
4917 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 2 9 6:27
4918 Artur Kielar Polska 01.05.1966 0 0 0:0
4919 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 0 0:0
4912 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 0 0 0:0
4908 Jeremi Pasieka Polska 27.07.2010 0 6 0:18
4911 Julia Wachtarczyk Polska 25.06.2012 0 0 0:0
4910 Dominik Skrzęta Polska 20.10.2009 0 6 0:18
4914 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
4905 Aleksander Guzek Polska 09.09.2010 0 0 0:0
4902 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 0 2 0:6
4909 Patryk Sitek Polska 07.05.2012 0 0 0:0
4906 Tomasz Kopacz Polska 21.05.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-15
g. 17:00
504
1
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
556
10
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
562
11
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2022-03-05
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-04-24
g. 16:00

13
KS Golden Masters II Korczyna LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:7 Szczegóły
2022-04-23
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
510
2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
516
3
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
522
4
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
528
5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
534
6
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Burza II Rogi 9:9 Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
540
7
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LKS Strażak III Bratkówka 6:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
546
8
LKS Strażak III Bratkówka KS Golden Masters II Korczyna 3:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
549
9
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły