Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul. Graniczna 50 B
Telefon:
608 812 439
E-mail:
jhap@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Jaśle, ul. Lwowska 36
Prezes Klubu:
Słupski Jan
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Słupski Jan
501 777 919
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Sponeta
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10952 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 33 15 99:45
10953 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 29 13 87:39
10951 Kamil Fornal Polska 19.08.1990 12 14 36:42
10954 Jan Słupski Polska 31.08.1974 11 31 33:93
10955 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 9 20 27:60
11072 Bogdan Śliwa Polska 21.09.1972 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 11:00
503
1
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
555
10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
562
11
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2022-03-08
g. 18:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-03-12
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 3:10 Szczegóły
2022-03-25
g. 17:00

14
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2022-04-13
g. 19:00

15
UKS Spin Jasło KS Golden Masters II Korczyna 5:10 Szczegóły
2022-04-23
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
509
2
PKS Bartek Dębowiec UKS Spin Jasło 6:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
515
3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2021-10-23
g. 11:00
521
4
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
527
5
LUKS Burza II Rogi UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
533
6
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-12-28
g. 18:00
539
7
KS Golden Masters II Korczyna UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2021-12-11
g. 11:00
545
8
UKS Spin Jasło KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:4 Szczegóły
2021-12-18
g. 11:00
550
9
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły