Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica Leśniówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-458 Leśniówka 20
Telefon:
667 731 025
E-mail:
kkorzonek00@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Leśniówce 112
Prezes Klubu:
Krzywda Bogusław

Osoba odpowiedzialna:
Korzeniowski Dawid
601 548 327
dawid.korzeniowski94@gamil.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
DHS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 16 30 158:66
2. KS Golden Masters II Korczyna 16 27 147:70
3. LUKS Burza II Rogi 16 26 147:67
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 15 105:124
5. UKS Spin Jasło 16 14 109:114
6. LKS Strażak III Bratkówka 16 10 100:136

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 17 119:116
2. PKS Bartek Dębowiec 16 14 121:136
3. GMKS Strzelec II Frysztak 16 12 107:129
4. UKS Cebulka Warzyce 16 12 106:133
5. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 83:144
6. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 16 4 83:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10201 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 40 4 120:12
10196 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 37 6 111:18
10203 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 27 12 81:36
10195 Michał Harsze Polska 28.03.1991 19 0 57:0
10197 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 8 5 24:15
10198 Marcin Krzywda I Polska 06.12.1993 3 15 9:45
10200 Przemysław Krzywda Polska 27.06.2000 2 9 6:27
10202 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 1 4 3:12
10199 Marcin Krzywda II Polska 03.04.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 16:00
502
1
KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno LKS Błyskawica Leśniówka 2:10 Szczegóły
2021-10-13
g. 17:00
508
2
LKS Błyskawica Leśniówka KS Golden Masters II Korczyna 10:3 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
514
3
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
520
4
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Burza II Rogi 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
526
5
PKS Bartek Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 6:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
532
6
LKS Błyskawica Leśniówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
538
7
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
544
8
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2021-12-18
g. 11:00
550
9
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
556
10
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
561
11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2022-03-08
g. 18:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2022-03-26
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
KS Golden Masters II Korczyna LKS Błyskawica Leśniówka 9:9 Szczegóły
2022-05-07
g. 17:30

PO-4LK
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły