Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-450 Dukla, Łęki Dukielskie 64
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowskowo Sportowa w Łękach Dukielskich 74
Prezes Klubu:
Węgrzyn Wojciech
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Stasz Jacek
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Ryczak Piotr
512 089 519
piertor@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Błyskawica Leśniówka 11 22 110:40
2. KS Golden Masters II Korczyna 11 20 103:35
3. LUKS Burza II Rogi 11 17 98:46
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 11 13 80:77
5. UKS Spin Jasło 11 10 81:78
6. LKS Strażak III Bratkówka 11 10 79:86
7. PKS Bartek Dębowiec 11 10 82:94
8. UKS Cebulka Warzyce 11 7 69:93
9. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 7 69:94
10. GMKS Strzelec II Frysztak 11 7 64:95
11. LUKS Strażak III Niżna Łąka 10 5 46:94
12. KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10 2 47:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5424 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 26 6 78:18
5427 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 12 14 36:42
5432 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 8 11 24:33
5425 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 7 6 21:18
5433 Lena Gac Polska 20.01.2010 7 15 21:45
5423 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 6 5 18:15
5434 Milena Szarek Polska 09.02.2009 3 7 9:21
11961 Tomasz Krężałek Polska 11.11.1997 0 0 0:0
5428 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
501
1
KS Golden Masters II Korczyna UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-10-22
g. 17:00
507
2
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty IV Krosno 10:5 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
513
3
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
519
4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
525
5
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
531
6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 8:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
537
7
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
543
8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
549
9
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
555
10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
561
11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły