Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 13
Telefon:
503 319 517
E-mail:
sokol@sokolsanok.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Sanoku, ul. Stróżowska 4
Prezes Klubu:
Kielar Bronisław
503 319 517
sokol@sokolsanok.pl
Osoba odpowiedzialna:
Perschke Marek
660 542 798
marekperschke@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar 1200
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9453 Bolesław Bartkowski Polska 18.08.1965 16 23 48:69
9447 Piotr Dobosz Polska 07.07.1989 4 20 12:60
9452 Marek Serwiński Polska 27.12.1966 3 17 9:51
9448 Janusz Stępkowski Polska 08.11.1961 3 21 9:63
9449 Radosław Fal Polska 13.05.1987 2 16 6:48
11976 Rafał Gosztyła Polska 10.12.1989 0 3 0:9
9450 Czesław Terefinko Polska 18.03.1965 0 7 0:21
9451 Marek Perschke Polska 20.03.1954 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 13:30
402
1
TG Sokół Sanok LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
459
10
LUKS Pionier Średnia Wieś TG Sokół Sanok 10:2 Szczegóły
2022-03-06
g. 13:30

12
TG Sokół Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 1:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 13:30

13
TG Sokół Sanok SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS II Wola Komborska TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
407
2
KTS Brzozów TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 13:30
418
3
TG Sokół Sanok GKS Górnik Grabownica Starzeńska 4:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
423
4
SKT I LO Wiki III Sanok TG Sokół Sanok 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 13:30
430
5
TG Sokół Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
435
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 13:30
440
7
TG Sokół Sanok KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
445
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz TG Sokół Sanok 10:3 Szczegóły
2021-12-19
g. 13:30
454
9
TG Sokół Sanok KTS II Wola Komborska 9:9 Szczegóły