Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Wola Komborska
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 722 195
E-mail:
hjwojnar@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Komborni
Prezes Klubu:
Wojnar Jerzy
666 722 195
hjwojnar@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Malinowski Sławonir
691 722 604
s.malinowski@darlas.pl
Osoba odpowiedzialna:
Prajsnar Wacław
693 862 711
waclaw114@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Korczynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Clasic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5079 Jarosław Goleń Polska 10.12.1979 12 18 36:54
5080 Sławomir Malinowski Polska 14.05.1981 10 29 30:87
5081 Michał Pikul Polska 30.09.1973 8 6 24:18
5083 Grzegorz Supel Polska 08.05.1977 6 20 18:60
5085 Jarosław Sznajder Polska 14.06.1977 3 12 9:36
5077 Bogdan Kuźnar Polska 30.01.1974 1 3 3:9
5076 Piotr Kwolek Polska 16.01.1984 0 19 0:57
5086 Wiesław Śnieżek Polska 25.02.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
405
1
KTS II Wola Komborska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
465
11
KTS II Wola Komborska LUKS Pionier Średnia Wieś 5:10 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00

12
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 4:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS II Wola Komborska TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-30
g. 16:00
412
2
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
413
3
KTS II Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
420
4
LKS II Turze Pole KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
427
5
KTS II Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
434
6
KS Nagórzany KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
442
7
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2021-12-28
g. 18:00
448
8
KTS II Wola Komborska GKS Górnik Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 13:30
454
9
TG Sokół Sanok KTS II Wola Komborska 9:9 Szczegóły