Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Pionier Średnia Wieś
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-604 Hoczew 15A
Telefon:
608 470 190
E-mail:
marcingierla@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Samorządowych w Średniej Wsi
Prezes Klubu:
Szpojnarowicz Wojciech
665 799 184
wojtek90@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Gierla Marcin
608 470 190
marcingierla@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala Sportowa w Lesku, ul. Mickiewicza
Rodzaj stołów:
POL SPORT Tajfun Plus
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1983 Kamil Głaz Polska 02.09.1988 29 9 87:27
1982 Marcin Gierla Polska 02.02.1987 19 11 57:33
1984 Bożena Pająk Polska 12.01.1975 12 19 36:57
1977 Sylwester Feńczak Polska 31.12.1997 9 12 27:36
1979 Kamil Migielicz Polska 15.06.1989 8 10 24:30
11556 Tomasz Rabicki Polska 05.05.1988 3 4 9:12
1978 Miłosz Tandyrak Polska 10.05.1985 2 3 6:9
11558 Jakub Mołczan Polska 06.12.2004 2 4 6:12
11557 Kacper Baryła Polska 15.12.2005 1 7 3:21
1980 Sebastian Gierla Polska 01.11.1998 1 4 3:12
11555 Janusz Skrajny Polska 20.04.1956 1 1 3:3
1981 Tomasz Piechnik Polska 14.04.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
406
1
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
459
10
LUKS Pionier Średnia Wieś TG Sokół Sanok 10:2 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
465
11
KTS II Wola Komborska LUKS Pionier Średnia Wieś 5:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 13:30

12
TG Sokół Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 1:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LUKS Pionier Średnia Wieś KTS II Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 6:10 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
SKT I LO Wiki III Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 10:5 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
411
2
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Pionier Średnia Wieś 10:6 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
414
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
419
4
KTS Brzozów LUKS Pionier Średnia Wieś 10:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
428
5
LUKS Pionier Średnia Wieś KS Nagórzany 4:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
433
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
441
7
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LUKS Pionier Średnia Wieś 10:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
447
8
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 10:4 Szczegóły