Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT I LO Wiki III Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Mickiewicza 17
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Liceum Ogólnokształcące w Sanoku, ul. Zagrody 1
Prezes Klubu:
Tarapacki Piotr

Osoba odpowiedzialna:
Nowak Marian
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4453 Andrzej Bednarczyk Polska 06.05.1971 20 14 60:42
4472 Miłosz Wanielista Polska 05.01.2009 11 21 33:63
4457 Daniel Kozioł Polska 08.12.1976 10 13 30:39
4460 Marian Nowak Polska 26.01.1952 10 3 30:9
11799 Marek Wdowin Polska 06.04.1986 8 3 24:9
11800 Jacek Dydek Polska 01.07.1974 7 2 21:6
4459 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 5 2 15:6
4471 Jakub Piróg Polska 02.10.2010 5 14 15:42
4456 Paweł Jaszczor Polska 17.05.1983 4 6 12:18
4458 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 0 0 0:0
4466 Marek Wronowski Polska 14.08.1963 0 0 0:0
4468 Sara Jurczak Polska 28.07.2006 0 0 0:0
4470 Michał Krupa Polska 11.08.2007 0 0 0:0
4469 Antoni Krochmal Polska 04.03.2010 0 4 0:12
4455 Krzysztof Harajda Polska 10.10.1981 0 0 0:0
4461 Piotr Piróg Polska 20.02.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
404
1
KS Nagórzany SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
457
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
464
11
GKS Górnik Grabownica Starzeńska SKT I LO Wiki III Sanok 10:6 Szczegóły
2022-03-13
g. 13:30

13
TG Sokół Sanok SKT I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KTS II Wola Komborska SKT I LO Wiki III Sanok 4:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
SKT I LO Wiki III Sanok LUKS Pionier Średnia Wieś 10:5 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
409
2
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
423
4
SKT I LO Wiki III Sanok TG Sokół Sanok 10:6 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
426
5
SKT I LO Wiki III Sanok LKS II Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
431
6
KTS Brzozów SKT I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
442
7
SKT I LO Wiki III Sanok KTS II Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
447
8
LUKS Pionier Średnia Wieś SKT I LO Wiki III Sanok 10:4 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
452
9
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły