Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Iskra II Iskrzynia
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, Iskrzynia, ul. Szkolna 4
Telefon:
606 781 934
E-mail:
musial.marzena@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Iskrzyni
Prezes Klubu:
Wawrzkowicz Tomasz
691 131 825
tomaszwawrzkowicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Musiał Marzena
606 781 934
musial.marzena@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1497 Tomasz Wawrzkowicz Polska 18.07.1990 24 10 72:30
1496 Wojciech Wulw Polska 07.03.1985 23 8 69:24
1493 Marcin Cymerman Polska 09.04.1992 10 16 30:48
1503 Hubert Lorens Polska 23.10.1992 9 21 27:63
1500 Kamil Najdecki Polska 01.07.1993 4 2 12:6
11514 Dominik Cymerman Polska 13.08.2001 1 16 3:48
1504 Jakub Musiał Polska 21.02.2013 0 2 0:6
1501 Mateusz Wronowski Polska 31.01.2005 0 15 0:45
1499 Dominik Habrat Polska 13.11.1990 0 0 0:0
1502 Maciej Musiał Polska 19.08.2011 0 0 0:0
1494 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 0 0 0:0
1495 Łukasz Pojnar Polska 07.06.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
406
1
LUKS Pionier Średnia Wieś UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
458
10
UKS Iskra II Iskrzynia GKS Górnik Grabownica Starzeńska 7:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
463
11
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 5:10 Szczegóły
2022-03-11
g. 19:00

12
KTS II Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LUKS Pionier Średnia Wieś 6:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Iskra II Iskrzynia SKT I LO Wiki III Sanok 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-10-30
g. 16:00
412
2
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
415
3
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2021-10-30
g. 18:00
422
4
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 13:30
430
5
TG Sokół Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
437
7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
444
8
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
452
9
SKT I LO Wiki III Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły