Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-700 Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada 21
Telefon:
602 531 769
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Ustrzykach Dolnych, ul. 29 Listopada 21
Prezes Klubu:
Buziewicz Beata
609 193 712
Osoba odpowiedzialna:
Chmielowski Zbigniew
602 531 769
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8443 Maciej Batorski Polska 11.01.1975 33 15 99:45
8447 Piotr Zdziebko Polska 31.03.1971 29 15 87:45
8446 Janusz Kowalski Polska 10.06.1967 26 21 78:63
8444 Zbigniew Chmielowski Polska 25.04.1969 10 22 30:66
8438 Lena Dołżycka Polska 17.09.2009 6 2 18:6
8445 Tomasz Dołżycki Polska 23.11.1978 3 2 9:6
8442 Michał Barzycki Polska 22.05.1976 2 6 6:18
8440 Martyna Zdziebko Polska 09.05.2010 0 0 0:0
8441 Wiktor Zdziebko Polska 22.02.2005 0 0 0:0
8439 Szymon Kozak Polska 15.01.2010 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
405
1
KTS II Wola Komborska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 0:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
457
10
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne SKT I LO Wiki III Sanok 10:0 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
463
11
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 5:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

12
KS Nagórzany UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-03-24
g. 18:00

14
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:6 Szczegóły
2022-04-09
g. 18:00

16
LKS II Turze Pole UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
411
2
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Pionier Średnia Wieś 10:6 Szczegóły
2021-12-10
g. 18:00
416
3
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
421
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
435
6
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne TG Sokół Sanok 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
438
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
443
8
KTS Brzozów UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
451
9
GKS Górnik Grabownica Starzeńska UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły