Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gamil.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Golcowej 456
Prezes Klubu:
Duplaga Krzysztof
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Pietrasz Tomasz
510 941 543
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1409 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 29 8 87:24
1407 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 21 17 63:51
1413 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 16 8 48:24
11943 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 15 5 45:15
1405 Robert Adam Polska 23.07.1978 7 20 21:60
11838 Filip Dereń Polska 25.12.2005 4 0 12:0
1417 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 3 12 9:36
1414 Kacper Bober Polska 20.12.2009 3 11 9:33
1418 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 2 10 6:30
1406 Marta Anioł Polska 18.02.1993 0 0 0:0
1412 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 0 0 0:0
1408 Krzysztof Gierlach Polska 06.05.1970 0 0 0:0
1415 Jakub Duplaga Polska 03.04.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
403
1
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz GKS Górnik Grabownica Starzeńska 2:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
455
10
KTS Brzozów LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
462
11
KS Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:5 Szczegóły
2022-04-02
g. 17:00

12
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2022-03-24
g. 18:00

14
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 7:10 Szczegóły
2022-03-26
g. 16:00

15
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KS Nagórzany 10:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
409
2
SKT I LO Wiki III Sanok LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
415
3
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 0:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
421
4
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
427
5
KTS II Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
433
6
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Pionier Średnia Wieś 10:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
445
8
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz TG Sokół Sanok 10:3 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
450
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły