Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Turze Pole
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, Turze Pole 178
Telefon:
727 650 498
E-mail:
konradfederczak@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Turzym Polu
Prezes Klubu:
Federczak Konrad
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojtoń Wojciech
665 017 207
Osoba odpowiedzialna:
Federczak Konrad
727 650 498
konradfederczak@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Turzym Polu
Rodzaj stołów:
Donic Waldner, Tibhar
Rodzaj piłek:
Andro Speedball 3S 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1646 Łukasz Łukaszewski Polska 11.12.1984 30 12 90:36
1653 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 24 20 72:60
1649 Łukasz Stankiewicz Polska 18.06.1982 23 16 69:48
1651 Jan Władyka Polska 27.09.1966 17 12 51:36
1641 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 16 8 48:24
1652 Marcin Władyka Polska 03.04.1996 0 0 0:0
1654 Jakub Wojtoń Polska 20.08.2007 0 4 0:12
1648 Wojciech Sobolak Polska 07.09.1975 0 0 0:0
1642 Daniel Federczak Polska 24.11.1977 0 0 0:0
1647 Łukasz Sieńczak Polska 26.05.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 13:30
402
1
TG Sokół Sanok LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
456
10
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
461
11
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

12
GKS Górnik Grabownica Starzeńska LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:3 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KS Nagórzany LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2022-04-09
g. 18:00

16
LKS II Turze Pole UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
414
3
LUKS Pionier Średnia Wieś LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:00
420
4
LKS II Turze Pole KTS II Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
426
5
SKT I LO Wiki III Sanok LKS II Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 16:00
432
6
LKS II Turze Pole GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
438
7
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-12-11
g. 16:00
444
8
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
450
9
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły