Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Os. Okulickiego 1
Telefon:
608 448 311
E-mail:
t.haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Haduch Tomasz
608 448 311
t.haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Surmacz Bogusław
609 833 709
surmaczb1@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 15 26 143:64
2. KTS Brzozów 15 24 137:76
3. LKS II Turze Pole 15 20 133:79
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 15 18 127:95
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 15 16 114:107
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 15 14 91:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 14 14 95:95
2. LUKS Pionier Średnia Wieś 14 13 100:99
3. UKS Iskra II Iskrzynia 14 10 83:106
4. KTS II Wola Komborska 14 4 46:129
5. TG Sokół Sanok 14 1 31:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10709 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 38 9 114:27
10706 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 29 10 87:30
10708 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 22 16 66:48
10703 Beata Barska Polska 24.12.1972 12 14 36:42
10707 Jakub Słota Polska 22.01.2000 11 18 33:54
10705 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 1 1 3:3
11980 Kamil Kulikowski Polska 28.06.1981 0 2 0:6
10704 Przemysław Germański Polska 22.05.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-01-09
g. 11:00
455
10
KTS Brzozów LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:6 Szczegóły
2022-01-15
g. 16:00
461
11
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-04-02
g. 17:00

12
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

13
UKS Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
KTS Brzozów GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:7 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
KTS Brzozów KS Nagórzany 5:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
407
2
KTS Brzozów TG Sokół Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
413
3
KTS II Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
419
4
KTS Brzozów LUKS Pionier Średnia Wieś 10:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
425
5
GKS Górnik Grabownica Starzeńska KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
431
6
KTS Brzozów SKT I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
437
7
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
443
8
KTS Brzozów UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 8:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
449
9
KS Nagórzany KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2022-05-08
g. 17:30

PO-4LK
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 5:10 Szczegóły