Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp III Łęki Dukielskie
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-450 Dukla, Łęki Dukielskie 64
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501 705 787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603 772 427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. UKS Cebulka Warzyce 11 18 95:48
3. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 12 16 95:67
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 5 51:97
9. LKS Strażak IV Bratkówka 13 0 36:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4211 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 16 15 48:45
4213 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 9 1 27:3
4214 Milena Szarek Polska 09.02.2009 8 20 24:60
4206 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 8 7 24:21
4212 Lena Gac Polska 20.01.2010 8 16 24:48
4202 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 6 0 18:0
4204 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 4 1 12:3
4203 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 2 0 6:0
4209 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 2 2 6:6
4208 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 0 0:0
7219 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

3
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 1:10 Szczegóły
2020-12-22
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:7 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
UKS Olimp III Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:4 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

13
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły