Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul. Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 16 29 154:44
2. UKS Cebulka Warzyce 16 25 134:80
3. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 24 135:76
4. GMKS Strzelec II Frysztak 16 20 119:85
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 16 13 94:124
6. PKS Bartek Dębowiec 16 12 103:129
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 11 98:132
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 10 87:135
9. LKS Strażak IV Bratkówka 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4026 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 21 23 63:69
4025 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 16 20 48:60
4022 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 12 24 36:72
4028 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 10 27 30:81
4027 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 4 12 12:36
9997 Przemysław Gromek Polska 11.06.1983 1 2 3:6
4023 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 1 0 3:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-07-03
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły