Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul. Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. UKS Cebulka Warzyce 11 18 95:48
3. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 14 85:64
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 5 51:97
9. LKS Strażak IV Bratkówka 12 0 33:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4026 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 17 15 51:45
4025 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 8 15 24:45
4022 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 7 18 21:54
4028 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 5 20 15:60
4027 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 4 12 12:36
9997 Przemysław Gromek Polska 11.06.1983 1 2 3:6
4023 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 1 0 3:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 10:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły