Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak IV Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. UKS Cebulka Warzyce 11 18 95:48
3. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 14 85:64
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 5 51:97
9. LKS Strażak IV Bratkówka 12 0 33:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5316 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 20 15 60:45
5297 Jan Englot Polska 30.09.1974 3 5 9:15
5299 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 3 9 9:27
5317 Mikołaj Głód Polska 02.08.2010 2 25 6:75
5315 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 1 21 3:63
5313 Dominik Skrzęta Polska 20.10.2009 0 25 0:75
5312 Aleksander Guzek Polska 09.09.2010 0 0 0:0
5318 Nikodem Głód Polska 13.10.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2020-10-23
g. 19:00

2
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak IV Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak IV Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak IV Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 2:10 Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

7
LKS Strażak IV Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak IV Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

10
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak IV Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak IV Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak IV Bratkówka -:- Szczegóły