Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Nowak
733 853 189
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 10 20 100:16
2. UKS Cebulka Warzyce 11 18 95:48
3. GMKS Strzelec II Frysztak 11 16 90:47
4. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 14 85:64
5. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 12 12 72:85
6. PKS Bartek Dębowiec 11 10 69:85
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 11 5 63:96
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 11 5 51:97
9. LKS Strażak IV Bratkówka 12 0 33:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5302 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 25 0 75:0
5319 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 19 2 57:6
5301 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 17 4 51:12
5310 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 7 6 21:18
5300 Artur Kielar Polska 01.05.1966 7 0 21:0
5298 Michele Englot Polska 26.07.2002 5 0 15:0
5321 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 1 3 3:9
5305 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 1:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2021-03-28
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2021-04-11
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły