Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Remiza strażacka w Domaradzu
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Gierlach
502 666 127
krzysztof.gierlach@muzeum.krosno.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Golcowej
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3270 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 7 19 21:57
3266 Kacper Bober Polska 20.12.2009 4 20 12:60
3269 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 4 20 12:60
3254 Marta Anioł Polska 18.02.1993 3 16 9:48
3256 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 1 1 3:3
3267 Jakub Duplaga Polska 03.04.2009 1 4 3:12
10333 Fabian Wojtaszek Polska 06.05.2009 0 0 0:0
3257 Dariusz Dudek Polska 30.05.1969 0 0 0:0
3255 Robert Adam Polska 23.07.1978 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Iskra II Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz STK I LO Wiki III Sanok 0:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2021-04-20
g. 18:00

11
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

12
STK I LO Wiki III Sanok LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły