Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6145 Sebastian Tomoń Polska 27.03.2007 12 20 36:60
6127 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 8 1 24:3
6144 Patryk Śnieżek Polska 02.07.2008 7 20 21:60
6141 Maciej Jurczak Polska 20.02.2008 5 26 15:78
6143 Szymon Nowak Polska 02.07.2008 1 27 3:81
6135 Franciszek Jurczak Polska 02.06.2010 0 0 0:0
6138 Jakub Stefański Polska 13.04.2009 0 0 0:0
6123 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 0 0 0:0
6131 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 0 0 0:0
6142 Wojciech Michna Polska 16.02.2006 0 5 0:15
6130 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 0 0 0:0
6125 Urszula Dereń Polska 02.12.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-17
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne STK I LO Wiki III Sanok 2:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 3:10 Szczegóły
2021-02-19
g. 19:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-02-25
g. 18:00

9
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:30

10
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 2:10 Szczegóły
2021-03-09
g. 18:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2021-03-19
g. 18:00

12
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
STK I LO Wiki III Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz -:- Szczegóły