Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS II Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Armii Krajowej 3
Telefon:
609 833 709
E-mail:
surmaczb1@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Hadusz
608 448 311
t.haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
surmaczb1@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9884 Jakub Prugar Polska 09.10.1994 13 21 39:63
9886 Jakub Słota Polska 22.01.2000 11 6 33:18
9881 Bogdan Hałasowski Polska 31.03.1984 8 20 24:60
12105 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 7 0 21:0
9889 Cyprian Cyrek Polska 25.09.2003 7 23 21:69
9880 Tomasz Haduch Polska 18.02.1968 4 5 12:15
10163 Mateusz Capik Polska 19.09.2002 1 7 3:21
9879 Beata Barska Polska 24.12.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00

2
KTS II Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
STK I LO Wiki III Sanok KTS II Brzozów 10:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 3:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KTS II Brzozów KTS Wola Komborska 2:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
KTS II Brzozów KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
UKS Iskra II Iskrzynia KTS II Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-03-19
g. 18:00

12
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KTS II Brzozów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
KTS II Brzozów STK I LO Wiki III Sanok -:- Szczegóły