Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 5
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9959 Bartosz Gołda Polska 27.04.1998 20 12 60:36
9964 Paweł Motyka Polska 07.03.1988 19 5 57:15
10697 Szymon Gołda Polska 16.01.1972 13 1 39:3
9960 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 13 7 39:21
9963 Bogdan Szałankiewicz Polska 18.02.1968 11 4 33:12
9962 Bolesław Bartkowski Polska 18.08.1965 8 4 24:12
9957 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 6 4 18:12
9961 Marek Silarski Polska 03.02.1974 0 0 0:0
9958 Piotr Błażejowski Polska 06.01.1956 0 0 0:0
9956 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz KS Nagórzany 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
KS Nagórzany STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
KS Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-02-25
g. 18:00

9
KS Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:0 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
KTS II Brzozów KS Nagórzany 10:8 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

11
STK I LO Wiki III Sanok KS Nagórzany 1:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 6:10 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany -:- Szczegóły