Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-700 Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada 21
Telefon:
602 531 769
E-mail:
chmiel1969@poczta.fm
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa w Ustrzykach Dolnych
Prezes Klubu:
Beata Buziewicz
609 193 712
beatabuziewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chmielowski
602 531 769
chmiel1969@poczta.fm
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustrzykach Dolnych
Rodzaj stołów:
Andro, San-ei
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Nagórzany 12 20 114:40
2. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 12 20 111:51
3. UKS Iskra II Iskrzynia 12 19 106:63
4. KTS Wola Komborska 11 17 100:42
5. KTS II Brzozów 12 8 58:99
6. STK I LO Wiki III Sanok 11 6 51:87
7. LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 1 23:99
8. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 12 1 37:119

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6552 Piotr Zdziebko Polska 31.03.1971 23 1 69:3
6549 Marcin Gierla Polska 02.02.1987 17 6 51:18
6542 Szymon Kozak Polska 15.01.2010 10 5 30:15
6532 Gracjan Dębski Polska 31.07.2010 8 4 24:12
6547 Maciej Batorski Polska 11.01.1975 8 10 24:30
6548 Zbigniew Chmielowski Polska 25.04.1969 8 10 24:30
6546 Michał Barzycki Polska 22.05.1976 5 0 15:0
6544 Wiktor Zdziebko Polska 22.02.2005 4 3 12:9
6540 Lena Dołżycka Polska 17.09.2009 4 6 12:18
6551 Tomasz Dołżycki Polska 23.11.1978 3 1 9:3
6550 Bożena Pająk Polska 12.01.1975 2 0 6:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

2
STK I LO Wiki III Sanok UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 7:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
KTS II Brzozów UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 2:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 18:30

5
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

8
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS II Brzozów 10:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne STK I LO Wiki III Sanok 10:1 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

10
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 1:10 Szczegóły
2021-03-09
g. 18:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

12
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

13
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KS Nagórzany -:- Szczegóły
2021-04-30
g. 18:00

14
KTS Wola Komborska UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły