Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Kąkolówka II
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-30 Błażowa
Telefon:
501 023 365, 691 969 654
E-mail:
sowaa@prz.edu.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Błażowej
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa
501 023 365
sowaa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Bober
669 061 326
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
Mała Hala Politechniki Rzeszowskiej
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Seamless Table Tennis
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Zagorzyce 7 13 92:34
2. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 7 10 69:57
3. TPTS AQUARIUS Rzeszów 6 8 68:40
4. ATS BINGO Ropczyce II 7 7 65:61
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 6 5 59:49
6. UKS Kępa III Dębica 7 5 53:73
7. LZS Kąkolówka II 7 4 42:84
8. KS Głobikowa 7 2 38:88

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3354 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 12 0 36:0
3374 Emilia Skiba Polska 03.02.2007 6 2 18:6
3356 Jakub Hubka Polska 26.10.2011 5 18 15:54
3347 Roman Hubka Polska 06.02.1972 5 11 15:33
3353 Bartłomiej Wielgos Polska 15.08.1999 4 0 12:0
3360 Flip Mrózek Polska 18.02.2009 2 13 6:39
3357 Piotr Hubka Polska 03.02.2009 1 12 3:36
3345 Dariusz Bober Polska 22.11.1987 1 3 3:9
3358 Julia Kozdraś Polska 24.09.2009 0 0 0:0
10667 Dominika Szozda Polska 15.02.2001 0 3 0:9
3365 Julia Sowa Polska 26.04.2011 0 0 0:0
3361 Kamila Początek Polska 05.07.2004 0 0 0:0
3355 Mateusz Bober Polska 01.08.2009 0 13 0:39
3346 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 0 0 0:0
3363 Zuzanna Początek Polska 19.06.2011 0 0 0:0
3364 Weronika Sapa Polska 16.05.2011 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 11:00

1
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka II LKS Brzostowianka III Brzostek 1:17 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica LZS Kąkolówka II 15:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka II KTS Zagorzyce 5:13 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka II TPTS AQUARIUS Rzeszów 10:8 Szczegóły
2020-12-22
g. 11:00

6
ATS BINGO Ropczyce II LZS Kąkolówka II 6:12 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

7
KS Głobikowa LZS Kąkolówka II 10:8 Szczegóły