Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Domaradz 343
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
mirek2_79@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Golcowa 456
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3268 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 15 11 45:33
3264 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 6 19 18:57
3263 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 6 10 18:30
3258 Marek Dudek Polska 14.03.1974 5 12 15:36
3256 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 3 16 9:48

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-10-09
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 4:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Błyskawica Leśniówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Spin Jasło -:- Szczegóły