Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica Leśniówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
667 731 025
E-mail:
dawid.korzeniowski94@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Leśniówce
Prezes Klubu:
Bogusław Krzywda

Osoba odpowiedzialna:
Dawid Korzeniowski
601 548 327
dawid.korzeniowski94@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Premium 30
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4880 Michał Harsze Polska 28.03.1991 21 15 63:45
4878 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 16 25 48:75
4879 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 9 28 27:84
4883 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 3 24 9:72
4881 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 2 19 6:57
4882 Mariusz Rudziński Polska 22.10.1990 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Błyskawica Leśniówka LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Błyskawica Leśniówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-02-05
g. 18:00

11
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30

15
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 15:00

17
LKS II Turze Pole LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-05-15
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

20
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły