Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-450 Dukla, Łęki Dukielskie 64
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4210 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 33 14 99:42
4202 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 12 16 36:48
4204 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 10 18 30:54
7219 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 9 10 27:30
4213 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 7 14 21:42
4203 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 4 16 12:48
4207 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 2 2 6:6
4209 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 2 3 6:9
4208 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 1 3 3:9
4199 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2020-10-17
g. 15:00

2
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 14:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 17:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

20
KTS Brzozów UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły