Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6139 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 16 9 48:27
6133 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 15 6 45:18
6124 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 8 3 24:9
6123 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 6 9 18:27
6126 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 5 0 15:0
6134 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 5 0 15:0
6130 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 3 7 9:21
6127 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 2 1 6:3
6128 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-15
g. 18:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 16:00

2
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 15:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 15:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-01-23
g. 15:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 15:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły