Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul. Graniczna 50B
Telefon:
608 812 439
E-mail:
jhap@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Jaśle, ul. Lwowska 36
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2526 Piotr Zając Polska 29.01.1988 18 14 54:42
2522 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 9 23 27:69
2523 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 6 18 18:54
2521 Kamil Fornal Polska 19.08.1990 2 34 6:102
2525 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 1 37 3:111
2524 Jan Słupski Polska 31.08.1974 0 15 0:45

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2020-10-24
g. 15:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło LUKS Burza Rogi 1:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-02-23
g. 18:30

9
LKS II Turze Pole UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
SKT I LO Wiki II Sanok UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-02-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 3:10 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00

14
KTS Brzozów UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-03-13
g. 16:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-03-20
g. 11:00

16
UKS Spin Jasło LKS II Turze Pole 1:10 Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-05-15
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz -:- Szczegóły