Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Brzozów
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Armii Krajowej 3
Telefon:
609 833 709
E-mail:
surmaczb1@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Hadusz
608 448 311
t.haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
surmaczb1@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9888 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 34 14 102:42
9882 Krzysztof Leń Polska 05.12.1995 20 27 60:81
9887 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 18 25 54:75
9885 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 17 14 51:42
9886 Jakub Słota Polska 22.01.2000 3 14 9:42
12105 Grzegorz Prugar Polska 27.05.1972 0 0 0:0
9883 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 0 0 0:0
9879 Beata Barska Polska 24.12.1972 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-10-17
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

3
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS Brzozów UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2021-02-01
g. 18:00

8
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS Brzozów 10:0 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

9
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 14:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-02-05
g. 18:00

11
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 10:8 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT I LO Wiki II Sanok 8:10 Szczegóły
2021-03-17
g. 18:00

14
KTS Brzozów UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30

15
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

16
KTS Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
KTS Brzozów LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

20
KTS Brzozów UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły