Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@autobiedka.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Prezes Klubu:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3961 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 24 13 72:39
3966 Michał Wadas Polska 12.09.1984 22 12 66:36
3962 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 17 11 51:33
3960 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 11 27 33:81
3963 Michał Dydek Polska 02.06.1989 4 12 12:36
3965 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 3 3 9:9
3964 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 2 2 6:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

3
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 15:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-17
g. 19:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-03-13
g. 16:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2021-05-03
g. 18:00

17
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły