Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Bartłomiej Englot
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5308 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 17 4 51:12
5311 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 16 6 48:18
5296 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 11 10 33:30
5305 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 10 6 30:18
5306 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 5 1 15:3
5298 Michele Englot Polska 26.07.2002 2 3 6:9
5307 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 2 0 6:0
5303 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 0 0 0:0
5301 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 0 0:0
5319 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 0 0 0:0
5302 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
5310 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 0 0 0:0
5309 Paweł Zając Polska 11.09.1989 0 0 0:0
5300 Artur Kielar Polska 01.05.1966 0 0 0:0
5304 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-21
g. 17:30

2
LKS Strażak II Bratkówka LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

3
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-02-18
g. 17:30

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 0:0 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 15:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły