Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul. Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Filip Kołek
885 476 567
filipkolek10@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 8 16 80:19
2. LUKS Burza Rogi 9 15 85:51
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
4. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9 12 76:51
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 9 8 68:80
8. LKS Parnas Stara Wieś 10 8 58:78
9. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 9 5 50:80
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4017 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 20 3 60:9
4030 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 20 3 60:9
4024 Filip Kołek Polska 24.09.2000 17 4 51:12
4020 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 8 9 24:27
4021 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 4 0 12:0
9997 Przemysław Gromek Polska 11.06.1983 0 7 0:21
4027 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 0 2 0:6
4029 Piotr Zając Polska 06.11.1992 0 0 0:0
4019 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 0 0 0:0
4023 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 0 0:0
4018 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2020-11-11
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły