Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Sośnica
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Sośnica, ul.3-go Maja 23, 37-555 Sośnica
Telefon:
660301590
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ZS w Sośnicy (Hala Sportowa), ul.Sportowa2, Sośnica
Prezes Klubu:
Mariusz Niżnik
724111025
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Ptasznik
660301590
Osoba odpowiedzialna:
Michał Ptasznik
665140565
misiekptasznik100@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Dom Ludowy w Duńkowiczkach, Gmina Orły
Rodzaj stołów:
Bat Sport
Rodzaj piłek:
GEWO - SELECT PRO 40+, Thibar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 7 14 70:10
2. LZS Kąkolówka 7 12 68:21
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 6 10 53:30
4. MLKS Nurt Przemyśl 6 10 58:39
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6 9 56:40
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7 8 57:53
7. UKS Kępa II Dębica 7 6 47:58
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5 3 25:42
9. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 7 2 25:68
10. LKS Strażak Sośnica 7 1 41:69
11. PKS KOLPING Jarosław 7 1 36:69
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 4 0 3:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1211 Łukasz Ruchomski Polska 29.07.1979 18 8 54:24
1210 Zbigniew Ptasznik Polska 23.05.1968 8 15 24:45
2328 Paweł Oziębło Polska 06.11.1996 5 2 15:6
1205 Wiesław Bukała Polska 06.03.1978 3 5 9:15
1208 Mieczysław Krakowiak Polska 01.12.1953 1 6 3:18
1207 Andrzej Koba Polska 10.11.1976 1 9 3:27
2330 Piotr Szyndlar Polska 29.11.1992 0 13 0:39
11598 Maksymilian Mroczka Polska 17.12.1998 0 0 0:0
1209 Piotr Partyka Polska 01.05.1994 0 0 0:0
1206 Dariusz Grębowicz Polska 09.09.1972 0 0 0:0
2329 Paweł Jasiewicz Polska 06.01.1985 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak Sośnica LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Sośnica MLKS Nurt Przemyśl 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica LKS Strażak Sośnica 10:7 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica PKS KOLPING Jarosław -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS Spartakus Kolbuszowa -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły