Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa II Dębica
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. H. Wagnera 4, 39-200 Dębica
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Papiernik
514 359 942
grzegorzpapiernik@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 7 14 70:10
2. LZS Kąkolówka 7 12 68:21
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 6 10 53:30
4. MLKS Nurt Przemyśl 6 10 58:39
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6 9 56:40
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7 8 57:53
7. UKS Kępa II Dębica 7 6 47:58
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 5 3 25:42
9. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 7 2 25:68
10. LKS Strażak Sośnica 7 1 41:69
11. PKS KOLPING Jarosław 7 1 36:69
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 4 0 3:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9902 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 12 10 36:30
6390 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 7 8 21:24
7213 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 7 13 21:39
6387 Tomasz Pragłowski Polska 30.12.1983 6 9 18:27
6380 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 6 2 18:6
6382 Damian Kołek Polska 18.10.1996 2 1 6:3
6389 Kamil Tarała Polska 14.02.1990 1 5 3:15
6383 Krystian Krawczyk Polska 20.12.1986 0 0 0:0
6388 Jacek Szwedo Polska 19.02.1968 0 2 0:6
Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 0 0 0:0
6384 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 0 0 0:0
6386 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 0 0 0:0
6385 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 0 0 0:0
6379 Mateusz Dąbrowski Polska 14.05.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Kępa II Dębica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Kępa II Dębica 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica LZS Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
MLKS Nurt Przemyśl UKS Kępa II Dębica 10:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 4:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Kępa II Dębica LKS Strażak Sośnica 10:7 Szczegóły
2021-01-29
g. 17:00

9
PKS KOLPING Jarosław UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Spartakus Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Kępa II Dębica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski -:- Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły