Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 13 25 129:31
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 12 15 93:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 12 89:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 12 13 91:96
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
3. PKS KOLPING Jarosław 12 11 86:97
4. LKS Strażak Sośnica 12 4 76:112
5. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 12 3 57:117
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 13 1 44:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4357 Rafał Jamrogiewicz Polska 21.10.1993 24 5 72:15
9438 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 14 24 42:72
4395 Jakub Świniuch Polska 28.04.2008 7 25 21:75
4382 Robert Grabas Polska 16.07.2008 5 31 15:93
4372 Kacper Adamus Polska 18.04.2005 2 6 6:18
4385 Jakub Jucha Polska 28.04.2011 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-15
g. 11:00

1
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00

2
LZS Kąkolówka KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Kępa II Dębica 4:10 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 8:10 Szczegóły
2021-01-17
g. 17:00

8
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów PKS KOLPING Jarosław 8:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów UKS Spartakus Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:4 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
PKS KOLPING Jarosław KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów -:- Szczegóły