Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika IV Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
TSP CP 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 13 25 129:31
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 12 15 93:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 12 89:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 12 13 91:96
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
3. PKS KOLPING Jarosław 12 11 86:97
4. LKS Strażak Sośnica 12 4 76:112
5. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 12 3 57:117
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 13 1 44:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4384 Karol Hubka Polska 29.12.2006 33 6 99:18
4400 Piotr Żabiński Polska 28.03.2005 14 18 42:54
4379 Marcin Golda Polska 20.02.2006 12 9 36:27
4389 Jakub Kopeć Polska 05.09.2005 10 27 30:81
4378 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 9 20 27:60
4371 Ryszard Żabiński Polska 01.01.1972 0 0 0:0
4391 Miłosz Misiuda Polska 26.09.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Kępa II Dębica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
PKS KOLPING Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

5
UKS Spartakus Kolbuszowa KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka II Brzostek KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:4 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LZS Kąkolówka KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:5 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika IV Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 8:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów 6:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika IV Rzeszów KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00

14
LKS Kańczuga KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
MLKS Nurt Przemyśl KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły