Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Kąkolówka
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-30 Błażowa
Telefon:
501 023 365, 691 969 654
E-mail:
sowaa@prz.edu.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Błażowej
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa
501 023 365
sowaa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Skiba
609 372 752
kriskiba@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
Mała Hala Politechniki Rzeszowskiej
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Seamless Table Tennis
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 13 25 129:31
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 12 15 93:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 12 89:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 12 13 91:96
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
3. PKS KOLPING Jarosław 12 11 86:97
4. LKS Strażak Sośnica 12 4 76:112
5. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 12 3 57:117
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 13 1 44:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3350 Grzegorz Sobkowicz Polska 28.03.1983 27 4 81:12
3348 Wojciech Kruczek Polska 25.07.1977 24 7 72:21
3351 Janusz Sobkowicz Polska 10.09.1976 23 5 69:15
3374 Emilia Skiba Polska 03.02.2007 14 11 42:33
3354 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 2 0 6:0
3347 Roman Hubka Polska 06.02.1972 0 0 0:0
3360 Flip Mrózek Polska 18.02.2009 0 2 0:6
3346 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 0 0 0:0
3353 Bartłomiej Wielgos Polska 15.08.1999 0 0 0:0
3349 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 0 2 0:6
3352 Andrzej Sowa Polska 28.10.1968 0 0 0:0
3345 Dariusz Bober Polska 22.11.1987 0 0 0:0
3361 Kamila Początek Polska 05.07.2004 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2020-10-23
g. 18:00

2
LZS Kąkolówka KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica LZS Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS KOLPING Jarosław LZS Kąkolówka 3:10 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:30

7
UKS Spartakus Kolbuszowa LZS Kąkolówka 2:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:0 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka II Brzostek LZS Kąkolówka 5:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LZS Kąkolówka KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10:5 Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
LKS Kańczuga LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2021-02-24
g. 18:00

13
LZS Kąkolówka MLKS Nurt Przemyśl 10:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 10:00

14
LZS Kąkolówka UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

15
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

16
MLKS Nurt Przemyśl LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

17
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

18
LZS Kąkolówka LKS Kańczuga -:- Szczegóły