Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Małówka 65, 38-114 Niebylec
Telefon:
665 384 843
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Konieczkowej
Prezes Klubu:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Gwoźnicy Dolnej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3394 Rafał Iwaniuch Polska 07.09.1987 55 4 165:12
3401 Kordian Poniatowski Polska 13.08.2003 23 33 69:99
3400 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 10 40 30:120
3398 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 4 40 12:120
3399 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 2 12 6:36
3397 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 0 5 0:15
3395 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 0 0 0:0
3396 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-18
g. 16:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:5 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT I LO Wiki Sanok 6:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2021-02-27
g. 14:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
ATS Bingo Ropczyce UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2021-05-31
g. 18:00

15
UKS Kępa Dębica UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2021-04-25
g. 16:00

16
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:6 Szczegóły
2021-04-25
g. 10:00

17
SKT I LO Wiki Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 7:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 15:00

19
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak Bratkówka 10:0 Szczegóły