Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Bratkówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Patla
698 432 560
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG ABS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5303 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 18 30 54:90
5309 Paweł Zając Polska 11.09.1989 15 25 45:75
5307 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 8 26 24:78
5308 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 7 15 21:45
5304 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 3 23 9:69
5306 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 3 5 9:15
5300 Artur Kielar Polska 01.05.1966 0 0 0:0
2810 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 3 0:9
5319 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 0 2 0:6
5321 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 0 2 0:6
5310 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 0 6 0:18
5311 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 3 0:9
5305 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 1 0:3
5296 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 0 0 0:0
5301 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 1 0:3
5298 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Strażak Bratkówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Turze Pole LKS Strażak Bratkówka 10:4 Szczegóły
2020-12-18
g. 17:00

3
LKS Strażak Bratkówka KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 13:00

4
SKT I LO Wiki Sanok LKS Strażak Bratkówka 10:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia 1:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Strażak Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00

9
UKS Olimp Łęki Dukielskie LKS Strażak Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Strażak Bratkówka ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 19:30

11
TG Sokół Dynów LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-02-17
g. 17:00

12
LKS Strażak Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
UKS Kępa Dębica LKS Strażak Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Strażak Bratkówka TG Sokół Dynów 4:10 Szczegóły
2021-05-18
g. 18:00

16
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Strażak Bratkówka 10:3 Szczegóły
2021-05-13
g. 17:00

17
LKS Strażak Bratkówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:30

18
LKS Strażak Bratkówka SKT I LO Wiki Sanok 7:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 15:00

19
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak Bratkówka 10:0 Szczegóły