Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
Hala MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. Konopnickiej 2
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Łętowni 286
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 3 6 30:8
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 3 6 30:10
3. LKS Turze Pole 4 6 36:22
4. PUKS Arka Łętownia 4 5 32:27
5. UKS Kępa Dębica 3 4 25:17
6. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4 4 29:33
7. ATS Bingo Ropczyce 2 3 19:17
8. LKS Strażak Bratkówka 2 2 14:16
9. LKS Brzostowianka Brzostek 3 2 23:27
10. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 2 2 11:15
11. TG Sokół Dynów 4 2 24:36
12. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3 0 18:30
13. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 2 0 4:20
14. SKT I LO Wiki Sanok 3 0 13:30

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2782 Kamil Klocek Polska 26.06.1999 9 5 27:15
2764 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 8 5 24:15
2767 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 7 5 21:15
2762 Michał Klocek Polska 02.11.2001 3 9 9:27
2776 Łukasz Sieńko Polska 21.01.2007 0 0 0:0
2765 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 0 0 0:0
2761 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 0 0 0:0
2766 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2020-11-07
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:30

3
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica -:- Szczegóły
2021-01-17
g. 11:00

9
UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek -:- Szczegóły
2021-01-31
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole -:- Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły