Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
Hala MOSiR w Nowej Sarzynie, ul. Konopnickiej 2
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Łętowni 286
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40*** Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 18 31 174:81
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 18 26 163:113
3. PUKS Arka Łętownia 18 24 157:129
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 18 23 160:134
5. ATS Bingo Ropczyce 18 22 147:143
6. LKS Turze Pole 18 22 158:135
7. LKS Brzostowianka Brzostek 18 11 125:164

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa Dębica 17 18 126:136
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 17 16 138:139
3. TG Sokół Dynów 16 14 126:132
4. SKT I LO Wiki Sanok 16 11 119:140
5. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 4 106:157
6. LKS Strażak Bratkówka 17 4 67:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2782 Kamil Klocek Polska 26.06.1999 49 17 147:51
2764 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 45 19 135:57
2762 Michał Klocek Polska 02.11.2001 24 36 72:108
2767 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 23 37 69:111
2776 Łukasz Sieńko Polska 21.01.2007 0 0 0:0
2765 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 0 0 0:0
2761 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 0 0 0:0
2766 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów PUKS Arka Łętownia 10:3 Szczegóły
2020-11-07
g. 11:00

2
PUKS Arka Łętownia ATS Bingo Ropczyce 9:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:30

3
SKT I LO Wiki Sanok PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PUKS Arka Łętownia TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Strażak Bratkówka PUKS Arka Łętownia 1:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
KTS GOSiR Krościenko Wyżne PUKS Arka Łętownia 8:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2021-02-27
g. 14:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
PUKS Arka Łętownia LKS Turze Pole 4:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 4:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-05-23
g. 11:00

16
ATS Bingo Ropczyce PUKS Arka Łętownia 9:9 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

18
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

19
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp Łęki Dukielskie 10:7 Szczegóły
2021-05-28
g. 18:00

20
PUKS Arka Łętownia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły